Dětský folklórní soubor Javorníček


Společné vystoupení Klubu a Jánošíčku Brno


Vážení a milí rodiče a přátelé,

 

dovoluji si Vás oslovit jménem Dětského folklórního souboru Jánošíček Brno, který svou činností přispívá k zachování lidových tradic Moravy a Slovenska již 22 let.

Svůj volný čas zde tráví děti a mládež od 6 do 25 let. Poznávají nejen lidový tanec a hudbu, ale nacházejí zde i zábavu a nové přátele. Brno reprezentují jak v České republice, tak i na folklórních festivalech v mnoha evropských zemích.

 

Jak je již dobrou tradicí souboru, i letos jsme pro naše příznivce, rodiče a přátele připravili koncert, během kterého se vám představí všichni jeho členové. Jako host se v programu představí také mládežnická složka DFS Javorníček.

Tento rok jsme se rozhodli uskutečnit koncert netradičně, formou majálesu v příjemném prostředí venkovních prostor restaurace Sherwood, Rokytova 428, Brno 615 00, v sobotu dne 21. 5. 2011 od 15.00 hodin.

 

 

Chtěli bychom Vás touto cestou co nejsrdečněji pozvat na naše vystoupení. Přijďte strávit příjemné odpoledne s folklorem a přáteli. Součástí programu je i občerstvení (vepřová krkovička na grilu).

Cena vstupenky na koncert je 100,- Kč, v případě zájmu o občerstvení 150,- Kč.

Vstupenky je možné si zarezervovat telefonicky na čísle 603921295, e-mailem na adrese janosicek@janosicek.eu nebo osobně na zkoušce souboru, nejpozději do 16.5.2011. Pro účinkující je občerstvení zajištěno.

Těšíme se na Vaši účast a setkání s Vámi. Zároveň Vás prosíme o propagaci koncertu mezi Vašimi přáteli a blízkými.

Vedení DFS Jánošíček

 

pozvánka se vstupenkou ke stažení ve formátu PDF