Dětský folklórní soubor Javorníček


I. kategorie


 

Vítáme Vás na nástěnce I. kategorie Javorníčku.

Hlavní skupinou dětí v kategorii jsou děti z Přípravky. Předchozí účast v kategorii však není podmínkou a my přijímáme chlapce a děvčata s rokem narození 2010-2012. Neprobíhají zde žádné talentové zkoušky, důraz je kladen především na soudružnost celé skupiny a rozmanitost jednotlivých zkoušek.

Dětem se věnují zkušení vedoucí a instruktoři, kteří dbají nejen na základy pro taneční průpravu, ale rovněž na zpěv, zájem o folklór a v neposlední řadě na rozvojovou volnočasovou náplň dětí.

 

Zkoušky se konají každý čtvrtek od 16:30 do 17:45.

 

Důležité:
  • 9.6. a 16.6. - výměna a vydávání krojů (Pokud vaše dítě kroj má, vemte ho s sebou na kontrolu a případnou výměnu a pokud nemá, tak mu bude vydán výměnou za vratnou zálohu 1000 Kč.)
  • 3.9.2022 - vystoupení v sokolovně v České u Brna (Generálka proběhne ve čtvrtek 1.9. v klasickém čase zkoušky, tedy 16:30 až 17:čř v sokolovně v České u Brna.)

 

S sebou: cvičební úbor (pro chlapce tepláky/kraťase a triko, pro děvčata legíny (kraťase), sukně a triko) a cvičky (ideálně piškoty, jazzovky či bílé jarmilky, NE tenisky). Prosíme, aby měly holky sepnuté vlasy.

 

Vedoucí I. kategorie:

Anna Pekařová - anna.pekarova@javornicek.cz (731 047 390)

V případě dotazů mě kontaktujte na email, děkuji.

Instruktoři I. kategorie:

Barbora Kachlířová - barbora.kachlirova@javornicek.cz

Vendula Kachlířová - vendula.kachlirova@javornicek.cz

Jan Pazdera - jan.pazdera@javornicek.cz

Jan Otáhal - jan.otahal@javornicek.cz

 


Předávání krojů

Koledy Javorníčku 2019