Česky Česky English English Deutsch Deutsch Italiano Italiano Français Français

JavorníčekJavorníčekdětskýfolklórní soubor

Představujeme se

Ahoooj, z dvojky se stala trojka!

Jak rosteme a pomalu dospíváme, měníme se a mění se i spousta věcí kolem nás. Teď nastala i poměrně významná změna v té velké části života jménem Javorníček. K číslu II v našem názvu přibyla jednička a my jsme se stali III. kategorií.

Je to pro nás velká zodpovědnost, protože se toho musíme naučit spoutu nového. Mnoho nových tanců jako je třeba šlapák a taky spoutu nových pásem, kde už budeme !OPRAVDU! tancovat ... čím dál častěji i v párech. Ta +1 v našem názvu nám časem, až budeme dostatečně šikovní, zajistí i první menší zájezdy třeba i na zahraniční folklorní festivaly. Abychom se všechno co nejrychleji naučili budeme určitě často jezdit i na soustředění, kde nám naši staro-noví vedoucí dají pořádně do těla.

Mimo všech akcí týkajících se tancování, kterých bude pomalu ale jistě přibývat, určitě nezapomeneme se pořádně pobavit - o to jde v Javorníčku samozřejmě především. Naši vedoucí určitě nezapomenou pro nás připravit plno zajímavých aktivit při kterých se budeme smát a užívat si je.

A kdo že se nám to bude těch několik let v trojce staro-nově věnovat? Nikdo menší než Lubik Smejkal jako vedoucí a jeho parta instruktorů. Mezi ně patří staří známí Barča Benčíková a Martin Knopp (Kmochy) a nově přibude i velká posila, kterou si všichni dobře pamatujeme, protože už nás vedla v přípravce. Je to Gabča Přetáková.

 

 


cimbál

© 2009 Javorníček, všechna práva vyhrazena
info@javornicek.cz I tel.: +420 602 321 325CREATED BY SCRAP & iDev