Dětský folklórní soubor Javorníček


Pozvánka na Ples Javorníčku 2019


Vážení Javorníčci, současní i historičtí, přátelé a kamarádi.

Chtěli bychom Vás jménem Klubu srdečně pozvat na výroční Javorníčkovský ples, konaný letos v sobotu 9. března, POZOR!!!!! Tentokrát v Dělnickém domě, Jamborova 65, Brno - Židenice.

Rozjezd jako vždy v 19,00.

Vzhledem k novému místu na nás bude čekat pár novinek. Součástí prostor je místní restaurace, která nabídne dostatek pití a hlavně i jídla po celý večer (nabídku přidáme v následujících týdnech, aby jste se měli na co těšit).

Po jarních prázdninách v týdnu od 25. února budou k dispozici vstupenky s místenkami (máme dostatek místa k sezení, včetně balkónu) i bez. Časy a kontakty na konkrétní osoby, které budou přítomny na zkouškách v Lužánkách budou vyvěšeny na webu a facebook Javorníčku. Dodržujte prosím následné pokyny.

Veškeré další důležité informace budeme postupně přidávat na web a facebook Javorníčku.

Plus jedna prosbička na závěr:

Vážení rodiče a přátelé Javorníčku,

jako každý rok, i letos chystáme ples pro ty, kteří přijmou naše pozvání. Nedílnou součástí každého plesu je samozřejmě i tombola. Aby mohla být tak hojná jako v předchozích letech, chtěli bychom Vás poprosit, pokud máte možnost, o poskytnutí drobných darů a předmětů do tomboly, nebo reklamních předmětů z Vašich firem (s možností sepsání smlouvy o poskytnutí daru). Nebo cokoliv, co by Vás napadlo jako vhodný dar do tomboly. Budeme Vám velice vděční.

Obrátit se můžete na Karolínu Mánkovou na telefon 727 814 993 nebo na e-mail: kaja.mankova@seznam.cz

Děkujeme, že jste dočetli až sem a těšíme se na Vás 9.3. v Dělnickém domě, Váš současný Klub.