Dětský folklórní soubor Javorníček


11.10.2009 - Nahlédněte do naší pokladnice ...


VELKÝ ZPĚVNÍK JAVORNÍČKU

s velkou radostí Vám nabízíme možnost nahlédnout do našeho "Velkého zpěvníku", kde můžete najít v současné době celkem 355 lidových písní. Každá píseň je tu ke stažení ve formátu PDF a obsahuje kromě textu i notový zápis s akordy. Písně jsou rozčleněny podle oblastí, ze kterých pocházejí.

Věříme, že přítomnost zpěvníku na našich stránkách Vám poskytne nevyčerpatelný zdroj lidových písní, které znáte z Javorníčku. Zpěvník najdete zde.

 

VELKÝ VIDEOARCHIV JAVORNÍČKU

Od té doby, co se nám dostala do ruky videokamera, se ji snažíme brát všude, kam nás javorníčkovské kroky zavedou. S postupně se zvyšující kvalitou kamer se zvyšuje i kvalita obrazu. Bohužel kvalita kameramanů zůstává konstatní... Projděte si ukázky z našeho videoarchivu, který je Vám na vyžádání k dispozici v plném rozsahu a kvalitě. Videoarchiv najdete zde.

 

VELKÉ KRONIKY JAVORNÍČKU

Opravdový poklad představuje několik starých kronik souboru, které mezi lety 1959 - 1987 podrobně popisují veškerou jeho činnost. Opravdový zážitek představuje listování v jejich stránkách. Mnozí tam naleznou sami sebe, mnozí své rodiče, ale hlavně tam všichni naleznou spoustu informací o historii Javorníčku. Kroniky najdete zde.