Dětský folklórní soubor Javorníček


PLES JAVORNÍČKU 2024


Milí přátelé Javorníčku,

chtěli bychom Vás jménem Klubu srdečně pozvat na Javorníčkovský ples, který se letos koná v sobotu 17. února 2023 od 19h opět v prostorách Dělnického domu, Jamborova 65, v Brně-Židenicích.

Letošním tématem je PLES ZVÍŘÁTEK. Uvítali bychom, kdybyste se tentokrát stylizovali do role zvířátek dle vaší libosti. Fantazii se meze nekladou, takže rádi uvidíme slonice a slony, ale i představitele hmyzí říše. Na Plese zvířátek si zatančí každé kopyto a věříme, že si to užijí všichni - dravé šelmy i domází mazlíčci.

K tanci a poslechu Vám zahraje nejen cimbálová muzika Javorníčku, ale také kapela StarTracks. Restaurace Dělnického domu Vám nabídne dostatek pití i jídla po celý večer. V neposlední řadě se můžete těšit i na tombolu, fotokoutek a jiný zábavný program.

Od čtvrtka 1. února začíná rezervace vstupenek. Letos nám do toho vstupují jarní prázdniny, a proto v týdnu od 5.2 do 11.2. nejsou zkoušky v Lužánkách. Lístky si ale můžete objednat mailem nebo SMS u jednoho z našich prodejců - kontakt níže. V týdnu od 12. února budou potom naši prodejci přítomni přímo v Lužánkách na recepci vždy od 16:00 do 18:00 (pondělí, úterý, čtvrtek). V případě online rezervace berte prosím na vědomí, že to bereme jako závaznou rezervaci a místo proto již nebudeme nabízet nikomu jinému. Věříme, že nám pomůžete předejít zbytečným komplikacím.

Nákup je samozřejmě možný i na místě 17.2. od 18,30 v Dělnickém domě, Jamborova 65, Brno – Židenice. Cena s místenkou i bez ní je pro letošní rok stanovena na 200 Kč.

Budeme se na Vás moc těšit a doufáme, že dorazíte v co nejhojnějším počtu.

Váš Klub

 

Kontaktní osoby pro prodej lístků:

Michaela Sedláčková – misa.sedlackova2@gmail.com, 602 455 308

Anet Stehlíková - astehlikovahckb@seznam.cz, 604 182 677

Terezie Ponížilová - terezie.ponizilova@seznam.cz, 731 817 809

Lukáš Vykoukal - lvykoukal248@gmail.com, 774 305 361

 

Závěrem ještě malá prosba. Součástí našeho plesu je samozřejmě i tombola. Aby mohla být tak hojná jako v předchozích letech, chtěli bychom Vás poprosit, pokud máte možnost, o poskytnutí drobných darů a předmětů do tomboly, nebo reklamních předmětů z Vašich firem (s možností sepsání smlouvy o poskytnutí daru). Nebo cokoliv, co by Vás napadlo jako vhodný dar do tomboly. Budeme Vám velice vděční. Obrátit se můžete na barbora.velenova@javornicek.cz. Děkujeme, že nás podpoříte.