Dětský folklórní soubor Javorníček


PLES JAVORNÍČKU 2023 !!!


Milí přátelé Javorníčku,

po dlouhé odmlce jsme navázali na oblíbenou tradici a chtěli bychom Vás jménem Klubu srdečně pozvat na Javorníčkovský ples, který se letos koná 18. února 2023 od 19h opět v prostorách Dělnického domu, Jamborova 65, v Brně-Židenicích.

Letošním tématem je PŘEDÁVÁNÍ OGARŮ. Uvítali bychom, kdybyste se tématicky stylizovali do role hostů slavnostního předávání filmových a hudebních cen, pozvány jsou všechny celebrity světa filmu a hudby, filmové postavy, ale také novináři světových médií a jiné slavné osobnosti. Vaší kreativitě se meze nekladou.

K tanci a poslechu Vám zahraje nejen cimbálová muzika Javorníčku, ale také kapela StarTracks. Restaurace Dělnického domu Vám nabídne dostatek pití i jídla po celý večer. V neposlední řadě se můžete těšit i na tombolu, fotokoutek a jiný zábavný program.

Od pondělí 30. ledna začíná předprodej vstupenek. Pro lístky si můžete přijít osobně do Lužánek v následujících dnech a časech, až do zmiňované soboty 18. února:

Pondělí: 16:00 – 18:00

Úterý: 16:00 – 18:00

Čtvrtek: 16:00 – 18:00

Nákup je samozřejmě možný i na místě 18.2. od 19,00 v Dělnickém domě, Jamborova 65, Brno – Židenice. Cena s místenkou i bez ní je pro letošní rok stanovena na 200 Kč. Lístky si lze i letos zarezervovat a to následujícími dvěma způsoby:

1) Přímo v Lužánkách a v uvedených časech u přítomných prodejců

2) Nebo na emailu kontaktní osoby pro prodej lístků

Michaela Sedláčková – misa.sedlackova2@gmail.com

Anet Stehlíková - astehlikovahckb@seznam.cz

Terezie Ponížilová - terezie.ponizilova@seznam.cz

Lukáš Vykoukal - lvykoukal248@gmail.com

Buďte tak hodní a zkuste si i zamluvené lístky vyzvednout co nejdříve, ať neblokujete případně místa k sezení, kdyby Vám do toho přišlo něco jiného a nemohli byste se našeho plesu zúčastnit. My tak alespoň budeme moct ta volná místa nabídnout případným dalším zájemcům. Děkujeme za pochopení. Váš Klub.

Budeme se na Vás moc těšit a doufáme, že dorazíte v co nejhojnějším počtu.

Váš Klub

Závěrem ještě malá prosba. Součástí našeho plesu je samozřejmě i tombola. Aby mohla být tak hojná jako v předchozích letech, chtěli bychom Vás poprosit, pokud máte možnost, o poskytnutí drobných darů a předmětů do tomboly, nebo reklamních předmětů z Vašich firem (s možností sepsání smlouvy o poskytnutí daru). Nebo cokoliv, co by Vás napadlo jako vhodný dar do tomboly. Budeme Vám velice vděční. Obrátit se můžete na barbora.velenova@javornicek.cz. Děkujeme, že nás podpoříte.