Dětský folklórní soubor Javorníček


Ples Javorníčku 2020


Vážení Javorníčci, současní i historičtí, přátelé a kamarádi.

Chtěli bychom Vás jménem SuperKlubíku srdečně pozvat na Javorníčkovský ples, konaný letos v sobotu 8. února, tentokrát opět v Dělnickém domě, Jamborova 65, Brno - Židenice. Letošní téma je CIRKUS LUMBERTO. Rozjezd jako vždy v 19,00.

Vzhledem k staronovému místu se můžete opět těšit na místní restauraci, která nabídne dostatek pití a hlavně i jídla po celý večer (nabídku přidáme v následujících týdnech, aby jste se měli na co těšit). Také na Vámi oblíbenou kapelu a v neposlední řadě i fotokoutek. Přibližně od 20. ledna budou k dispozici vstupenky (máme dostatek místa k sezení, včetně balkónu). Letos jsme museli zdražit, tak se moc nelekejte, vstupenka i s místenkou vyjde na 200 Kč. Časy a kontakty na konkrétní osoby, které budou přítomny na zkouškách v Lužánkách budou vyvěšeny na webu a facebook Javorníčku. Dodržujte prosím následné pokyny. Veškeré další důležité informace budeme postupně přidávat na web a facebook Javorníčku.

Plus jedna prosbička na závěr:

Vážení rodiče a přátelé Javorníčku, jako každý rok, i letos chystáme ples pro ty, kteří přijmou naše pozvání. Nedílnou součástí každého plesu je samozřejmě i tombola. Aby mohla být tak hojná jako v předchozích letech, chtěli bychom Vás poprosit, pokud máte možnost, o poskytnutí drobných darů a předmětů do tomboly, nebo reklamních předmětů z Vašich firem (s možností sepsání smlouvy o poskytnutí daru). Nebo cokoliv, co by Vás napadlo jako vhodný dar do tomboly. Budeme Vám velice vděční.

Obrátit se můžete na Karolínu Mánkovou na telefon 727 814 993 nebo na e-mail: kaja.mankova@seznam.cz

 

Děkujeme, že jste dočetli až sem a těšíme se na Vás 8. 2. 2020 v Dělnickém domě, Váš současný SuperKlubík.