Dětský folklórní soubor Javorníček


Ples Javorníčku 2020


Vážení Javorníčci, současní i historičtí, přátelé a kamarádi.

Chtěli bychom Vás jménem SuperKlubíku srdečně pozvat na Javorníčkovský ples, konaný letos v sobotu 8. února, tentokrát opět v Dělnickém domě, Jamborova 65, Brno - Židenice. Letošní téma je CIRKUS LUMBERTO. Rozjezd jako vždy v 19,00. Vzhledem k staronovému místu se můžete opět těšit na místní restauraci, která nabídne dostatek pití a hlavně i jídla po celý večer (nabídku přidáme v následujících týdnech, aby jste se měli na co těšit). Také na Vámi oblíbenou kapelu a v neposlední řadě i fotokoutek.

VSTUPENKY

Od pondělí 27. ledna začíná předprodej vstupenek. Pro lístky si můžete přijít osobně do Lužánek v následujících dnech a časech, až do zmiňované soboty 8. února:

Pondělí: 15,45 – 17,15

Úterý: 17,30 – 18,15

Čtvrtek: 17,15 – 18,15

Nákup je samozřejmě možný i na místě 8.2. od 19,00 v Dělnickém domě, Jamborova 65, Brno – Židenice. Cena s místenkou je pro letošní rok stanovena na 200 Kč a cena bez místenky (na stání) na 180 Kč. Lístky si lze i letos zarezervovat a to následujícími dvěma způsoby:

1) Přímo v Lužánkách a v uvedených časech u přítomných prodejců

2) Nebo na emailu kontaktní osoby pro prodej lístků – Michael Šebela – michael.sebela@volny.cz

Buďte tak hodní a zkuste si i zamluvené lístky vyzvednout co nejdříve, ať neblokujete případně místa k sezení, kdyby Vám do toho přišlo něco jiného a nemohli by jste se našeho plesu zúčastnit.My tak alespoň budeme moct ta volná místa nabídnout případným dalším zájemcům. za pochopení děkuje principál Cirkusu Lumberto, Lubomír Smejkal.

Plus jedna prosbička na závěr:

Vážení rodiče a přátelé Javorníčku, jako každý rok, i letos chystáme ples pro ty, kteří přijmou naše pozvání. Nedílnou součástí každého plesu je samozřejmě i tombola. Aby mohla být tak hojná jako v předchozích letech, chtěli bychom Vás poprosit, pokud máte možnost, o poskytnutí drobných darů a předmětů do tomboly, nebo reklamních předmětů z Vašich firem (s možností sepsání smlouvy o poskytnutí daru). Nebo cokoliv, co by Vás napadlo jako vhodný dar do tomboly. Budeme Vám velice vděční.

Obrátit se můžete na Karolínu Mánkovou na telefon 727 814 993 nebo na e-mail: kaja.mankova@seznam.cz

 

Děkujeme, že jste dočetli až sem a těšíme se na Vás 8. 2. 2020 v Dělnickém domě, Váš současný SuperKlubík.