Dětský folklórní soubor Javorníček


"Super" Klub


Termíny, se kterými je třeba počítat:
10. - 19. 9. - Zájezd do Jižní Koreje

SUPER Klub


Představujeme vám naši kategorii, která od září 2016 postoupila do kategorie SUPER Klub. Můžete u nás najít tanečníky ve věku mezi 15-20 let, kteří někteří chodí do Javorníčku dokonce i 12 let. Zkoušky máme každý čtvrtek od 19 do 21 hodin a nacvičujeme zde další nová pásma, jako třeba Rusavskou točenou nebo Starou Uhru.

Našim úkolem na zkouškách ale není už jen nacvičovat na vystoupení ať už v České republice nebo v zahraničí, ale také organizovat jiné aktivity, ať už Ples Javorníčku, vystoupení pro celý soubor a nebo tábor v Žirovnici, kam už jezdíme někteří jako instruktoři. O Jarních prázdninách rádi zavítáme do Říčan, kde nachystáme pro děti zajímavé hry, abychom zabavily všechny - od těch nejmenších až po nejstarší. A například o Velikonocích se holky sejdeme, malujeme vajíčka a čekáme na kluky, aby nás pořádne seřezali a polili studenou vodou.

Během několika let co spolu tančíme jsme navštívili hned několik mezinárodních festivalů a to nejen ve Strážnici, kde jsme dokonce někteří byli víckrát, ale také v Maďarsku, Polsku, Itálii nebo Švédsku. Tento rok jsme navštívili Bulharsko a jednou se třeba dostaneme i někam hodně daleko.


Zkoušky máme každý čtvrtek 19:00 - 21:00.


sklub

 

Kontakty na vedení Klubu:

Klub:

Matějka Michal

605 879 285

kofantohop@email.cz

Varvařovská Veronika
736 241 300
vsvorova@post.cz
Koubková Kateřina 733 513 049 kajda.venus@email.cz