Dětský folklórní soubor Javorníček


IV. kategorie


Vítejte na stránkách IV.kategorie Javorníčku

V loňském roce jsme přestoupili do vyšší kategorie a moc se těšíme na nová pásma, které nás čekají. Do Javorníčku chodíme někteří už 7 let a spousu jsme se toho naučili. Holky už mají točení celkem zmáknuté, tak to jenom spojit do páru. V kategorii máme 18 holek a 8 kluků ve věku od 12 do 16 let. Kluků není nikdy dost, takže pokud víte o nějakém, kterého by ho bavilo tancování, tak mu o nás prosím řekněte, ať se přijde podívat na naše nácviky.

Není to ale jenom tancování, co nás v souboru drží, každý rok o prázdninách jezdíme na naši letní základnu do Jižních čech na tábor k městu Žirovnice a v zimě na jarní prázdniny zase do Říčan, kde se k tancování ani nedostaneme. Máme celotáborové nebo celojarákové hry a vždycky je to super zážitek, kde se blíž seznámíme i s kamarádama z jiných kategorií. Kromě toho spolu slavíme i Velikonoce, na které kluci s instruktory objíždí autama holky a pořádně je seřežou, aby nebyly prašivý.

Už teď máme spoustu vystoupení v Brně nebo i po republice. Byli jsme na festivalech ve Strážnici i Luhačovicích a moc se těšíme, až začneme jezdit i do zahraničí jako starší kategorie v souboru, které se dostaly do Švýcarska nebo třeba až do Japonska.

Na naše fotky ze soustředění, vystoupení i táborů se podívejte do fotogalerie.

Čas našich zkoušek - každé pondělí 17:15 - 19:30

Akce, které nás čekají a které máme za sebou, kontakt na vedoucí a diskuzní fórum

 

iv_kategorie_2016


Kontakty na vedoucí IV. Kategorie:
Matyáš CHALOUPKA 733 532 833 matyasch@gmail.com
Gabriela CHALOUPKOVÁ 733 532 832

gchaloupkova@gmail.com

Jakub KLODWIG 702 099 966 klodax@centrum.cz

 

Naše soukromé diskuzní fórum

 

Akce, které nás čekají

Akce, kterých jsme se účastnili