Dětský folklórní soubor Javorníček


Elektronické přihlášky do souboru


Vážení rodiče,

počínaje letošním školním rokem 2019/2020 spouštíme elektronickou formu přihlášky do souboru Javorníček. Kliknutím na odkaz níže, se vám v novém okně spustí elektronický formulář, který prosíme pečlivě vyplňte. Postup je jednoduchý a intuitivní. Každá položka by měla být srozumitelně popsána. Upozorňujeme snad pouze, abyste pozorně vyplnili, do jaké kategorie Vaše dítě nastoupí Obsahem formuláře jsou i odkazy na současné právní předpisy, které se týkají především ochrany osobních údajů, a rovněž budete požádání o souhlas s jejich zpracováním. Na konci formuláře, po vyplnění všech položek, klikněte prosím na tlačítko "ODESLAT". Tímto jste úspěšně odeslali přihlášku do našeho systému. Během chvilky by Vám na Vaši primární emailovou adresu (kterou jste zadali při vyplňování formuláře) měl dojít potvrzovací email o přijetí přihlášky. Najdete v něm rovněž pokyny k platbě. Věnujte prosím pozornost variabilnímu i specifickému symbolu při platbě, ať se nám peníze přiřadí ke správné položce. Stejně tak v tomto emailu najdete rekapitulaci všeho, co jste vyplnili.

Přestože se letos jedná o premiérové zavedení elektronických přihlášek, věříme, že vše proběhne bez velkých problémů, a že Vám takto ušetříme starosti a čas. Pokud by se přece jen vyskytli potíže - například byste něco špatně vyplnili nebo Vám nepřišel potvrzovací email - prosím nevyplňujte hned nový formulář, ale napište nám nejdříve na prihlasky@javornicek o svém problému. My se s vámi co nejdříve spojíme a problém vyřešíme.

Závěrem ještě uklidnění, že není potřeba nikam spěchat. Zkoušky začínají až od 16. září. Posílat je můžete sice již teď, ale víme, že ne každý je často na internetu, a ne ke každému se tato informace dostane. Proto se nebojte - na první zkoušce se všichni rodiče dozví, kde mají vyplnit přihlášku. Pokud tak již někteří učinili, jen dobře.

Děkujeme za Vaši spolupráci i za trpělivost při případných komplikacích.

Váš Javorníček.

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA - K VYPLNĚNÍ ZDE